قیمت تور دهلی اردیبهشت 1396

by قیمت تور in می 18, 2017

قیمت تور دهلی اردیبهشت 1396

(دهلی 3شب _آگرا 2شب _جیپور 2 شب)

3 شب و 4 روز
پرواز ماهان

تاریخ رفت: 9 خرداد
تاریخ برگشت: 17 خرداد

ساعت رفت 20:50و ساعت برگشت 02:40

2 شب
ترانسفر بین شهری( زمینی)

قیمت تور دهلی اردیبهشت 1396

اقامت در هتل 4 ستاره با خدمات BB

هر نفر در اتاق دو تخته 2,195,000 تومان

هر نفر در اتاق یک تخته 2,795,000 تومان

کودک (12تا 4سال)با تخت 1,695,000 تومان

کودک (4 تا 2سال)بدون تخت 1,195,000 تومان

هزینه اطفال زیر 2 سال مبلغ 450.000 تومان میباشد

ارسال 50% مبلغ هنگام رزرواسیون ضروری است

 

برنامه تور

حرکت از :تهران

نوع سفر : هوایی

تاریخ: از 09 خرداد 96 الی 17 خرداد 96

مدارک لازم:

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار با درج امضا مسافر – دو قطعه عکس 5*5 – کپی شناسنامه(صفحه اول و دوم )- کپی کارت ملی پشت و رو – فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر

خدمات تور :

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ماهان-7 شب اقامت با صبحانه-بیمه مسافرتی-راهنمای تور فارسی زبان-یک گشت شهری با نهار در هر شهر-ترانسفر فرودگاهی

برنامه سفر:
روز اول : رسیدن به دهلی
هنگام صبح به فرودگاه بین المللی دهلی جدید می رسیم . بعد از گذشتن از گمرکات ، انجام تشریفات مهاجرتی و دریافت ساکهای مسافرتی ، نماینده ما با تابلوی GO INDIAدر هنگام خروجتان از سالن ترانزیت با شما ملاقات کرده و شما از آنجا به هتل خود انتقال داده می شوید ، که به محض رسیدن به هتل ، مراحل پذیرش انجام می گیرد.

روز دوم:دهلی
، به تور شهری مرکب Old and New Delhi (دهلی قدیم و جدید) می روید که در تور مذکور بازدید خود را از Raj Ghat آغاز می نمایید. سپس از Red Fort گذشته و به مسجد جامع ، یکی از بزرگترین مساجد آسیا می رسید. در تور گردشی به دهلی امپریال یا سلطنتی که شامل Qutub Minar (منار قطب) می باشد،همچنین این تور شامل گذشتن از دروازه هند ، ساختمان پارلمان ، Rastrapathi Bhawanو امارت ریاست جمهوری نیز می باشد ، شب هنگام به هتل باز می گردیم.

روز سوم : دهلی – آگرا
بعد از صرف صبحانه در هتل ، به سمت آگرا حرکت می نمائیم (204 کیلومتر 6 ساعت) . هنگام رسیدن به هتل در آگرا، امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می دهید و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود.

روز چهارم : آگرا
صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می روید (که روزهای جمه تعطیل است) از قلعه آگرا بازدید خواهید نمود که نمونه ای برجسته از معماری مغولی می باشد . بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.

روز پنجم: آگرا – جیپور
بعد از صرف صبحانه در هتل ، از آگرا به سمت جیپور حرکت می کنید (220 کیلومتر ، 6 ساعت) .گشت خرید جیپور بعد از ورود به هتل. شب هنگام به هتل باز می گردیم .

روز ششم: جیپور
بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل، از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستانی آمبر می روید تا از قلعه آمبر بازدید کنید و بازدید بعدی از کاخ شهر است که مجتمع عظیمی از امارات ، باغ ها ، صحن ها ، هنرهای زینتی و مسیرهای کنده کاری شده می باشد . به سمت جانتار مانتار قدم زده و به کاخ بادها یا هوامحل حرکت می کنیم . شب هنگام به هتل باز می گردیم ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.

روز هفتم: جیپور – دهلی
صبح هنگام وقت آزاد دارید . سپس به سمت دهلی حرکت خواهیم نمود (260 کیلومتر ، 5/6 ساعت) به محض رسیدن به دهلی به هتل خود انتقال داده می شوید ، که به محض رسیدن به هتل ، مراحل پذیرش انجام می گیرد.

روز هشتم : عزیمت – دهلی

توضیحات :

پروازها چارتر وهتل گارانتی میباشد لذا پس از درخواست به هیچ عنوان قابل کنسل کردن نمیباشد و قیمت ها به تومان میباشد
مسئولیت کنترل پاسپورت از جهت هرگونه ممنوعیت و اعتبار بعهده خود مسافر است
کلیه ورودی ها بعهده خود مسافر است
داشتن گذرنامه جداگانه برای تمامی افراد الزامی میباشد

 

شما عزیزان میتوانید با استفاده از کانال تلگرام با ما همراه باشید

کانال تلگرام قیمت

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *